Název akce: Hypotéka 2020
Typ: konference
Datum: 15.09.2020
Délka: 1 den
Město: Praha
Místo konání: Andel's Hotel
Cena: 14750 Kč + DPH / Účastník
Datum registrace: 06.07.2020

Pro registraci na akci SmithNovak vyplňte, prosíme, následující údaje. Po odeslání formuláře obdržíte automatické potvrzení na emailové adresy v něm uvedené.

ÚDAJE O FIRMĚ
Podmínky

Zpracování osobních údajů:
Osoby uvedené na tomto registračním formuláři tímto souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby organizace této konference. Tyto údaje mohou zahrnovat: jméno, příjmení, pracovní pozici, jméno společnosti, emailovou adresu, telefonní číslo, profilovou fotografii a citaci či komentář v souvislosti s touto akcí. Všechna data budou shromážděna a zpracována v souladu se smluvními podmínkami a se zásadami ochrany osobních údajů společnosti SmithNovak.

Ostatní smluvní podmínky:
Po přijetí správně vyplněné přihlášky Vám bude obratem vystavena faktura se splatností 14 kalendářních dní od data jejího vystavení. Pokud se zaregistrujete méně než 10 dní před začátkem akce, musí být platba připsána na náš účet nejpozději den před začátkem akce.

Při stornování přihlášky 30 a více kalendářních dní před akcí vám bude zaplacená částka vrácena v plné výši, při stornování 29 a méně kalendářních dní před akcí či nedostavení se na akci vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny vstupenky. Zastoupení účastníka je možné pouze po předchozí domluvě.

Z důvodů mimo kontrolu organizátorů této akce se může změnit místo konání akce, obsah či načasování programu, nicméně takovéto změny v přiměřeném rozsahu nepředstavují důvod pro refundaci účastnického poplatku. SmithNovak si vyhrazuje právo odložit nebo zrušit akci z naléhavých důvodů, které jsou mimo naši kontrolu, v tomto případě bude poplatek plně refundován. SmithNovak neručí za žádné dodatečné výdaje účastníků, jakými jsou například výdaje na ubytování či cestovné.

SmithNovak neručí za žádné individuální či jiné dopravní zdržení, za těchto podmínek jsou uplatněny běžné stornovací podmínky. V případě teroristického či jiného incidentu, který přímo zabrání v provedení akce si SmithNovak vyhrazuje právo ponechat si 50% účastnického poplatku jako příspěvek na administrativní a jiné náklady s akcí spojené.

ÚDAJE O ÚČASTNÍCÍCH
* Povinné údaje

Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

SmithNovak © | Contact us | Privacy Policy